Rock Evertime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.-.-.-.-.-korku.-.-.-.-.-

.-.-.-.-.-korku.-.-.-.-.- Empty .-.-.-.-.-korku.-.-.-.-.-

Mesaj  ATHENA Perş. Haz. 17, 2010 7:24 pm

Gerçekten Ürkütücü

--------------------------------------------------------------------------------

Bir gece evde 5arkadas oturuyorduk,ailelerimiz evde değildi...Saat 00:30 gibiydi..Canımız çok sıkıldı..İçimizden biri cin çağırmayı teklif etti..bizde basımıza geleceklerden habersiz kabul ettik..Ben çok korktuğum için ışığı kapatmamak istedim arkadaslar kabul etti...Ve basladık çağırmaya ama işin dalgasındayız...Birden bizim oturduğumuz odanın ışığı kapandı...Diğer odalar açıldı...Biz gittik hepsini kapattık.Ama bu sefer bizimkide kapalıydı....Tekrar devam ettik....Birden apartmandan garip garip sesler geldi.Çirkin gülme sesleri ve ayak sesleri...Biz iyice korkmuştuk.Hele ben neredeyse bayılacaktım.Birbirimze sarılıp beklemeye basladık birden ev telefonu çaldı...Mehmet diye arkadaasım hoparlörü açtı...Önce ses duyulmadı daha sonra kalın tiz bi ses 'Neden Yaptınız' dedi.Ben ağlamaya basladım hemen telefonu kapattık...Mehmet tuvalete gitmek istediğini,korktuğunu bizim onu kapıda beklememizi istedi.tabii kabul ettik.Mehmet girdi 15dk oldu yok..Sesleniyoruz ses yok,kapıyı kilitlemiş en sonunda benimm ranzamın dolabında olan yedek anahtar aklıma geldi....Kapıyı korkarak açtık...Gördüğümüz karsısında hepimiz dona kaldık..Mehmet yerde cansız bir şekilde ağzı burnu kaymış yerde yatıyor..O günden sonra diğer 4arkadasım psikolojik tedavi görüyoruz..bu olayı sizlerle paylasmak istedim..gerçekten yasadık....
A.L.I.N.T.I.D.IR
ATHENA
ATHENA

Ruh hali : .-.-.-.-.-korku.-.-.-.-.- Ac1010